65271
ANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Gülizar Otel Şanlıurfa'nın Kalbi prestijli Balıklıgöl Bölgesinde kentin birçok kültürel cazibe merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır..Şanlıurfa'nın sofistike alışveriş bölgesi Kapalı Çarşı otelimize yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Otelimiz tarihin sıfır noktası ve Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa'nın En önemli turistik merkezine hakim bir alanda konumlandırılmıştır.Tarihi hanlar , Camiiler , Çarşılar ve Balıklıgöl HZ.İbrahim Makamına 500 metre mesafededir.Otantik şehrimizde Eğitimli ve gelişime açık turizm olgusunu özümsemiş kültürel geçmişine aşılanmış misafirperverliği ile siz degerli konuklarımıza hizmetin ve konukseverliğin en mükemmelini ağırlama ve sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Otelimiz 11 Duble , 11 Twin ve 5 Triple , Toplamda 27 Oda yatak kapasiteli : odalarımızda ısıtma sistemi , klima , mini bar , tv , wireless ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Mimari Harikası Konağımız GÜLİZAR KONUK EVİ Konuklarımıza özel canlı müzik eşliğinde Sıra Gecelerimiz , Unutulmaz bir Şanlıurfa Folkloru yaşatmaktadır.

Konukevimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için www.gulizarkonukevi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz...